Hakkımızda

1989  yılında asansör seltöründe 22 yılı aşkın iş tecrübesi ile, Türkiye' nin kaliteli ve çağdaş projelerinde faaliyet gösteren, sektöründe lider firmalardan biridir. Bu alanda kurumsal bir firma olmanın gerektirdiği sosyal sorumluluk bilinci ile hareket eden, güvenlik, kalite, süreklilik ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, kaliteli ürün ve hizmetleri ile, aranan bir asansör üreticisi olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

KALİTE SİSTEMİ

Çağımızda çok hızlı bir şekilde yaşanan bilimsel ve teknolojik faaliyetlerin, dünyamızı globalleştirip, rekabeti giderek yoğunlaştırdığı bir ortamda, kaliteli hizmet üretimi, fiyat ve montaj süresi de büyük önem kazanmıştır.
Belirlenen hedeflere en sağlıklı şekilde ulaşmanın yolunun "Toplam Kalite Yönetimi" olduğu bilincindeyiz. Bu unsuru ön planda tutmak amacıyla, almış olduğumuz  sertifikalarımız ile firmamız, kalite ve güvenlik sistemlerini tescil ettirmiştir.
Sorumluluk bilinci içerisinde özenle üretip tesisini gerçekleştirdiğimiz tüm asansörlerimiz, gerekli son kontrol ve testleri yapıldıktan sonra, güvenle kullanabilmeniz için, siz sayın müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Yine satış sonrası asansörlerinizin periyodik bakım hizmetlerimizle de, asansörlerin sizlere çok uzun süre en iyi şekilde hizmet etmesi sağlanmaktadır.

 

SİZLERİDE OFİSİMİZE BEKLİYORUZ…

SAYGILARIMIZLA…

7/24 HİZMETİNİZDEYİZ

 

Etiketler: Hakkımızda Biz kimiz Bizi yakından tanıyın Firmamız Hakkında


İRTİBAT & ULAŞIM

Madenler Mah. Teraziler Cad. Akademi Sok. No:3/B Ümraniye / İstanbul

Telefon : 0216 526 00 46

Faks : 0216 526 00 82

E-Posta : info@teknikaysanasansor.com